Zaświadczenie o akcyzie

Plik został pobrany 1026 razy!
Pobierz plik o nazwie zaświadczenie_o_akcyzie w jednym z trzech formatów – PDF, DOC, ODT. Jest on gotowy do druku, oraz edycji w najpopularniejszych programach typu Libre Office, OpenOffice, Microsoft Office, OfficeSuite i innych podobnych!
Pobieraj sprawdzone i aktualne pliki!
Plik jest aktualny na dzień: 13/04/2024
  • Banalna edycja oraz drukowanie
  • Gwarancja bezpieczeństwa
  • Błyskawiczne oraz ekspresowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek

Jest to poziom wystarczający do złożenia deklaracji, wniosków i pobrania potwierdzenia zapłaty akcyzy od samochodów osobowych.Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 7 października br. zakończył się proces migracji danych do systemu ZEFIR2 i tym samym komórki. www.druki.gofin.pl – Wniosek o wydanie dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy na terytorium kraju od nabytego wewnątrzwspólnotowo samochodu osobowego.Akcyza jest podatkiem naliczanym dla wybranych rodzajów produktów. Wśród nich są m.in. alkohol, wyroby tytoniowe czy samochody, na 1 marca 2020 r., wejścia w życie nowego wzoru dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy na terytorium kraju od samochodu osobowego nabytego.

Jak pobrać potwierdzenie zapłaty akcyzy 2021

Uzyskanie potwierdzenia zapłaty akcyzy. Żeby uzyskać potwierdzenie zapłaty akcyzy poprzez system elektroniczny PUESC, trzeba tę akcyzę zapłacić.Informacją, jaką trzeba podać, aby uzyskać potwierdzenie zapłaty akcyzy za auto przez puesc.gov.pl, jest numer nadwozia, tzw. VIN auta. Numer. Jak poinformowało Ministerstwo Finansów – potwierdzenie zapłaty akcyzy do rejestracji pojazdu dostępne jest online. Od 9 grudnia 2014 r. możliwe jest. Pobierz potwierdzenie. Zaloguj się na stronę internetową: puesc.gov.pl Kliknij na PZASREQ – ZAPYTANIE O POTWIERDZENIE ZAPŁATY AKCYZY ZA. W przypadku złożenia deklaracji AKC-U w formie elektronicznej należy pobrać elektroniczne potwierdzenie zapłaty akcyzy na stronie wskazanej.

Jak pobrać potwierdzenie zapłaty akcyzy 2020

Wystarczy wejść na stronę www.e-clo.pl (Portal Systemów Służby Celnej), wypełnić elektroniczną deklarację AKC-U, dokonać przelewu i wejść w. Jak go uzyskać? Logujemy się do PUESC i na stronie głównej klikamy przycisk “Pobierz potwierdzenie zapłaty akcyzy za samochód” (ikonka z. Jak poinformowało Ministerstwo Finansów – potwierdzenie zapłaty akcyzy do rejestracji pojazdu dostępne jest online. Od 9 grudnia 2014 r. możliwe jest. W przypadku złożenia deklaracji AKC-U w formie elektronicznej i zapłaty akcyzy potwierdzenie będzie dostępne do pobrania na puesc.gov.pl po.Pomoc w obsłudze Platformy Usług Elektronicznych Służby Celnej – PUESC lub trudności w pobraniu potwierdzenia zapłaty akcyzy – kontakt pod numerem telefonu.

Potwierdzenie zapłaty akcyzy 2020

Po rozliczenia podatku akcyzowego konieczne jest wypełnienie druku AKC-U/S. Na opłacenie akcyzy mamy 30 dni od dnia sporządzenia deklaracji.Dokument jest wydawany dla celów związanych z rejestracją samochodu na terytorium kraju, potwierdza on zapłatę akcyzy na terytorium kraju.Jeżeli wpłata jest dokonana do godz. 16, to potwierdzenie będzie dostępne najwcześniej po godz. 10 w następnym dniu roboczym. Natomiast w. Od 9 grudnia 2014 r. możliwe jest uzyskanie bezpośrednio z Portalu Systemów Służby Celnej elektronicznego potwierdzenia zapłaty akcyzy od samochodu osobowego. na 1 marca 2020 r., wejścia w życie nowego wzoru dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy na terytorium kraju od samochodu osobowego nabytego.

Potwierdzenie zapłaty akcyzy czas oczekiwania

W jakim terminie trzeba zapłacić akcyzę? · Na zapłacenie akcyzy właściciel pojazdu ma 30 dni od daty powstania obowiązku podatkowego. · obowiązek. na 1 marca 2020 r., wejścia w życie nowego wzoru dokumentu potwierdzającego zapłatę akcyzy na terytorium kraju od samochodu osobowego nabytego. Pobieranie elektronicznych potwierdzeń zapłaty akcyzy od. dokonania zapłaty podatku akcyzowego na rachunek bankowy Izba Celnej w Krakowie. Jaki jest średni czas oczekiwania na pojawienie się w systemie eZefir na stronie www.e-clo.pl potwierdzenia zapłaty akcyzy za sprowadzony. Złóż deklarację akcyzową od samochodu i uzyskaj potwierdzenie zapłaty. Usługa skierowana jest do ciebie, jeśli jesteś podatnikiem podatku akcyzowego,

Dodaj komentarz